Перед вами інформація про нову систему платіжних карток для біженців у Німеччині.

Про це повідомляє zn.ua.

Тепер одержувачі допомоги, включаючи тих, хто приїхав з України, зможуть користуватись спеціальними картками для безготівкових платежів. Це стане заміною використанню готівки та розширить можливості отримання та витрачання допомоги.

Більшість федеральних земель Німеччини підтримали ідею запровадження такої карти.

Вони бачать у цьому кроці зручність та ефективність для біженців у отриманні та використанні допомоги. Однак не всі землі згодні з цією ініціативою. Наприклад, Баварія планує розробити власну модель платіжної картки, що відрізняє їхню відмінність від інших регіонів.

Що зміниться для тих, хто користуватиметься цими картками?

По-перше, вони не зможуть переказувати гроші на інші карти або використовувати їх за межами Німеччини. Тим не менш, картка буде дійсна для оплати товарів та послуг усередині країни. Для зняття готівки з картки будуть встановлені ліміти, які можуть відрізнятися в різних землях.

Чи є якісь обмеження на вигляд та використання цих карт?

Так, карти матимуть нейтральний дизайн, щоб не виділяти їх візуально. Також власники карток зобов'язані будуть дотримуватись умов їх використання, і в разі порушення цих умов картку можуть анулювати.

Ця нова система платіжних карток покликана зробити отримання та витрачання допомоги більш зручним та ефективним для біженців у Німеччині.

Читайте також: